INFORMACJA O NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ KLUBU KAPITANÓW JACHTOWYCH

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy przygotowania programowe i redakcyjne i zapraszamy do odwiedzin nowej strony internetowej Stowarzyszenia Klub Kapitanów Jachtowych. Zamieściliśmy na niej nowe materiały oraz część, dziś już historycznych, materiałów archiwalnych, które zamierzamy sukcesywnie uzupełniać.
Strona www.kapitanowiejachtowi.pl  adresowana jest nie tylko do członkiń i członków naszego Klubu, ale do całego środowiska kapitanów jachtowych. Chcemy za jej pośrednictwem dzielić się ważnymi informacjami i doświadczeniami, przyczyniać się do integracji posiadaczy najwyższych uprawnień żeglarskich. Zachęcamy nie tylko do lektury, ale także do dzielenia się swoimi uwagami, relacjami z odbytych rejsów, ważnymi kapitańskimi informacjami. 
Do współpracy z naszą stroną oraz do przystąpienia do Klubu Kapitanów Jachtowych zachęcamy i zapraszamy wszystkie koleżanki i kolegów kapitanów jachtowych, bez względu na datę i rodzaj otrzymanego patentu oraz osobisty staż kapitański. Nasze wspólne doświadczenia i dokonania mogą i powinny służyć dobru polskiego jachtingu morskiego i oceanicznego. 
                                                 
Z żeglarskimi pozdrowieniami 
Andrzej Armiński i Zygmunt Kowalski